Про компанію

«АВТО ТРАЛ СЕРВІС» – швидко, надійно та вигідно

«АВТО ТРАЛ СЕРВІС» – це компанія, яка займається негабаритними перевезеннями по всій території України. На нашому рахунку реалізовано сотні успішних перевезень у різні куточки країни. Ми перевозимо негабаритний вантаж, який має розміри більші за стандартний. Під такий критерій підлягає будівельна техніка та оснащення, сільгосптехніка, мобільні будівлі та ін.

Якщо Ви шукаєте надійного та вигідного перевізника, то після заповнення онлайн форми з інформацією про вантаж, менеджери компанії протягом однієї години перетелефонують Вам для повідомлення вартості перевезення заявленого вантажу. Наш оперативний підхід до роботи, дозволив сформувати стійкий перелік переваг від співробітництва з нами:

  1. Перед оголошенням вартості за доставку, логістами підбирається найвигідніший маршрут для замовника з точки зору протяжності та стану доріг.
  2. Завдяки колекції автотранспорту, ми можемо перевезти будь-який великогабаритний вантаж.
  3. Страховка вантажу, допоможе уникнути матеріальних збитків.
  4. Перевезення проводиться в чітко зазначений термін.
  5. Окрім підготовки необхідної документації, вантаж упаковується та закріплюється на транспорті, згідно встановлених вимог та правил перевезення великогабаритних вантажів.
  6. Досвідчені водії з більш ніж 10-ти літнім стажем роботи довезуть вантаж у безпеці та цілісності в зазначений термін.

Якщо Ваша діяльність пов’язана з перевезеннями, то плануйте свій бізнес з «АВТО ТРАЛ СЕРВІС». Ми допомагаємо підприємствам та приватним особам займатися своєю справою без відволікання на організаційні питання про доставку вантажу, оформлення супровідної документації. Ваш вантаж потрапить у надійні руки та буде доставлений за адресою.

Для оформлення замовлення і отримання консультації залиште Ваші дані і ми зв'яжемося з Вами