Перевезення будівельної техніки

Послуги перевезення будівельної техніки мають великий попит серед клієнтів транспортної компанії АВТО ТРАЛ СЕРВІС. І хоча техніка може рухатися самостійно, її колесам і гусеницям не дозволяється пересуватися по шляхах загального значення. Крім цього, швидкісні характеристики і сам двигун не розраховані на довгі дистанції. Перевезення будтехніки має свої особливості та передбачає використання спеціалізованих транспортних засобів.

Специфіка перевезення будівельної техніки

Спеціалісти компанії АВТО ТРАЛ СЕРВІС мають великий досвід реалізації послуги перевезення будівельної техніки. Всі роботи проводяться якісно та згідно законодавства, за допомогою сучасних транспортних засобів. Коли слід замовити перевезення техніки? Замовлення послуги актуально для таких випадків:

 1. На будівництві використовується гусенична будівельна техніка. Такому варіанту заборонено самостійно пересуватися по дорогах з асфальтовим покриттям;
 2. Велика відстань до наступного пункту використання і техніка не може подолати її своїми силами;
 3. Розмір техніки виходить за межі дозволеного законодавством габариту вантажоперевезень, тому слід оформляти спеціальний дозвіл на транспортування негабаритного вантажу.

Важливим фактором перевезення будтехніки є бережне і безпечне транспортування. Компанія гарантує цілісність техніки, спеціалісти підберуть оптимальний маршрут, а спеціальне обладнання на тралах – цепи та кріплення надійно зафіксують її на транспортному засобі.

Інші послуги

При наданні послуг щодо перевезення негабаритного вантажу, спеціалісти компанії проводять його оцінку, підготують необхідну супровідну документацію. Після цього вантаж закріплюється на платформі транспорту, транспортується, згідно узгоджених умов з замовником, та розвантажується у місці призначення.

Транспорт для доставки будівельної техніки по Україні

Для транспортування будівельної техніки використовують спеціальні низькорамні напівпричепи – трали. Вони обладнані апарелями або мають можливість фронтального заїзду. У автопарку компанії АВТО ТРАЛ СЕРВІС присутні різні види спеціалізованої техніки з діапазоном вантажоперевезення до 120 тонн. Вся транспортна база проходить строгий огляд, відмінної якості та характеристик.

За допомогою трала здійснюється перевезення:

 • бульдозера;
 • екскаватора;
 • кранів;
 • погрузчиків;
 • тракторів та інших видів техніки.

Також, у комплексну послугу перевезення входить оформлення всієї потрібної документації для великогабаритної та негабаритної будівельної техніки.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Дотримання термінів Дотримання термінів
Низькі ціни Низькі ціни
Досвідчені водії Досвідчені водії
Легальна діяльність Легальна діяльність

Вигідне перевезення будівельної техніки по Україні

АВТО ТРАЛ СЕРВІС транспортна компанія в Києві, яка здійснює професіональне перевезення будівельної техніки по території України.

 1. Великий досвід роботи з будівельними компаніями дає розуміння розрпхунку цін, тому ми готові здійснити послугу вартість якої буде доступною для замовника.
 2. Ціна перевезення будтехніки залежить від її розміру, габаритів та відстані транспортування.
 3. Команда професіоналів, серед яких логісти, юристи та водії несуть відповідальність за стан техніки та гарантують безпечну доставку в терміни зазначені у домовленості з клієнтом.

Для замовлення послуги необхідно повідомити параметри вантажу та точки відправлення та доставки. Це зручно зробити за допомогою сайту компанії або телефоном.

Досвід, професіоналізм, сучасні транспортні засоби та обладнання компанії дають можливість здійснити будь – який вид перевезень на високому рівні.

Заповніть дані поля і ми безкоштовно розрахуємо вартість Вашої доставки протягом 30 хвилин