Перевезення МАФів (побутівок)

Перевезення будівельних побутівок і вагончиків в Києві

Однією з головних переваг побутівок та МАФів є їх мобільність. Такі конструкції не передбачають довгого розташування на одному місці. Наприклад, побутівки в яких тимчасово проживають або зберігають інструменти будівельники після закінчення робіт перевозять на інший майданчик.

Мобільні конструкції, або ж інша назва малі архітектурні форми (МАФ) транспортують лише у зібраному вигляді. З таким завданням успішно впорається спеціалізована транспортна компанія АВТО ТРАЛ СЕРВІС.

Особливості та способи перевезення битовок по Україні

Сьогодні використання модульних споруд на будівництві практичне і популярне рішення. Для їх перевезення на потрібне місце транспортна компанія використовує спеціальну техніку – крани – маніпулятори або трали.

Крани-маніпулятори поєднують у собі функції вантажівки та підйомного крана, що дозволяє зекономити на вартості перевезення побутівок та інших модульних споруд.

Трал використовують для перевезення готових вагончиків та битовок.

Перевагою цього транспорту є перевезення великогабаритного та важкого вантажу, що є непідйомним для крана маніпулятора. Платформа низькорамного напівпричепа розміром 12 метрів, за раз може перевезти дві і більше стандартних побутівки.

Головними особливостями вантажоперевезення побутівок, МАФів і подібних конструкцій є:

 • фіксація панелей та блоків на рухомій основі для попередження тріщин в процесі доставки;
 • нестандартні споруди вимірюють для вибору маніпуляторів з відповідним типом кузова;
 • щільне закриття всіх вікон, дверей та інших рухомих елементів.
Інші послуги

При наданні послуг щодо перевезення негабаритного вантажу, спеціалісти компанії проводять його оцінку, підготують необхідну супровідну документацію. Після цього вантаж закріплюється на платформі транспорту, транспортується, згідно узгоджених умов з замовником, та розвантажується у місці призначення.

Як відбувається організація перевезення МАФів та побутівок?

Для перевезення МАФів недостатньо замовити транспортний засіб і зафіксувати конструкцію. Потрібно ще скласти оптимальний маршрут, який буде відповідати правилам встановленим законодавством для подібних транспортних операцій та правильно розрахувати час доставки. Цю роботу варто довірити професіоналам. Команда АВТО ТРАЛ СЕРВІС виконує подібні послуги на високому рівні.

Щоб замовити послугу перевення битовки слід визначити декілька пунктів:

 1. Назва модульної конструкції;
 2. Розмір та вага;
 3. Наявність спеціальних кріплень для переміщення;
 4. Місце, де знаходиться центр тяжкості в нестандартних вантажах, для виключення тріщин та інших пошкоджень;
 5. Місцеперебування і пункт доставки;
 6. Дата та час завантаження і вивантаження МАФів.

Компанія виконує перевезення вагончиків, побутівок, кіосків та інших модульних конструкцій згідно загальноприйнятих правил та стандартів безпеки.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Дотримання термінів Дотримання термінів
Низькі ціни Низькі ціни
Досвідчені водії Досвідчені водії
Легальна діяльність Легальна діяльність

Замовити послугу перевезення побутівок в Києві

Компанія АВТО ТРАЛ СЕРВІС здійснює перевезення МАФів, побутівок, вагончиків та інших мобільних конструкцій на високому професійному рівні. Замовити послугу можна як в Києві, так і по всій Україні.

Серед пріоритетів роботи компанії:

 1. Чітке виконання термінів доставки та інших домовленостей;
 2. Комплексний підхід: від оформлення документації до самого перевезення;
 3. Індивідуальний підхід, з розрахунком вартості, що залежить від характеристик вантажу замовника: ваги, габаритів та відстані доставки;
 4. Лояльна ціна. Великий асортимент власної техніки та сучасне обладнання дає можливість встановлювати вигідну цінову політику для клієнтів;
 5. Професіональне виконання. Великий досвід логістів, юристів та водіїв, які оперативно та безпечно виконують замовлення на перевезення конструкцій.

У нас швидкі та надійні транспортні послуги за вигідною ціною в Києві.

Заповніть дані поля і ми безкоштовно розрахуємо вартість Вашої доставки протягом 30 хвилин