Перевезення сільськогосподарської техніки

Сільськогосподарська техніка популярний вантаж перевезень перед підготовкою до весняно – осіннього сезону робіт. Її транспортування можливо здійснити за допомогою спеціалізованої компанії АВТО ТРАЛ СЕРВІС. Доставка відбувається згідно правил та вимог перевезення великогабаритного вантажу, за допомогою спеціального транспорту – тралу. Як відбувається процес перевезення сільгосптехніки і чому вигідно замовити її саме в нашій компанії?

Процес перевезення сільськогосподарської техніки

Досвід у транспортуванні сільськогосподарської техніки дозволив транспортній компанії АВТО ТРАЛ СЕРВІС налагодити чіткий та злагоджений процес, з усім необхідним обладнанням та комплектуючими для різних видів вантажу.

Перевезення сільгосптехніки здійснюється у декілька послідовних кроків:

  1. Замовник оформляє заявку за допомогою онлайн форми або телефоном. Бронюється дата і час;
  2. В час зазначений у договорі до вказаного клієнтом місця приїжджає спеціальний транспорт, обладнаний для перевезення комбайна, трактора чи іншого виду сільськогосподарської техніки;
  3. Доставка здійснюється у зібраному або розібраному вигляді техніки, від чого також залежить ціна;
  4. Для зібраної сільськогосподарської техніки використовують трал, на який вона виїжджає і де фіксується;
  5. Всі навісні елементи техніки знімаються і фіксуються поряд;
  6. Відбувається перевезення сільгосптехніки. Спеціалісти підбирають оптимальний маршрут, для прискорення доставки;
  7. В пункті призначення техніка зїжджає з трала або ж розвантажується спеціальним обладнанням.
Інші послуги

При наданні послуг щодо перевезення негабаритного вантажу, спеціалісти компанії проводять його оцінку, підготують необхідну супровідну документацію. Після цього вантаж закріплюється на платформі транспорту, транспортується, згідно узгоджених умов з замовником, та розвантажується у місці призначення.

Види транспорту для перевезення сільськогосподарської техніки

Транспортна компанія АВТО ТРАЛ СЕРВІС пропонує перевезення сільгосптехніки за допомогою спеціально облаштованих автомобільних засобів – тралів. Такий варіант збереже техніку від ймовірності пошкоджень та непередбачуваних ситуаціях на дорозі. За допомогою продуманої конструкції та спеціального обладнання, техніка надійно фіксується та не боїться різких поворотів, поганого покриття доріг по Україні. Крім безпеки, перевезення тралом має ще один плюс – мінімізується час на завантаження та вивантаження техніки. Це дає можливість зменшити терміни транспортування і спростити сам процес.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
Дотримання термінів Дотримання термінів
Низькі ціни Низькі ціни
Досвідчені водії Досвідчені водії
Легальна діяльність Легальна діяльність

Переваги перевезення сільськогосподарської техніки компанією АВТО ТРАЛ СЕРВІС

  1. Вартість транспортування розраховується індивідуально для кожного замовлення. Вона залежить від габаритів, ваги, відстані вантажоперевезення. Доступна ціна обумовлена великою кількістю власних транспортних засобів і обладнання, що дає можливість суттєво зекономити не оплачуючи додаткові послуги.
  2. Комплексний підхід дає можливість не лише фінансової вигоди, а й економії часу. Професійна команда здійснить підбір вигідного маршруту, оформить страхування та весь пакет супроводжувальної документації, організує весь процес перевезення.
  3. Важливою перевагою є дотримання термінів транспортування. Розрахунок дати прибуття проводять спеціалісти компанії з врахуванням технічних характеристик транспорту та побажань замовника.

Послуга перевезення сільгосптехніки продумана до дрібниць, що дає можливість здійснити її на високому професійному рівні. Для замовлення послуги потрібно заповнити онлайн форму на сайті або скористатися допомогою менеджерів за телефонами.

Заповніть дані поля і ми безкоштовно розрахуємо вартість Вашої доставки протягом 30 хвилин